vODY

HOME  l  INJEKTÁŽ  l  VIDEO  l  NAŠE PRODUKTY  l  POUŽITIE  l  POLYURETÁNOVÉ SYSTÉMY  l  KONTAKT

Krotitelia vody je správna voľba z oblasti 
Hydroizolácie a Sanácie všetkých typov stavieb

Polyuretánové systémy - Maris Polymers

HOME   l   INJEKTÁŽ   l   VIDEO   l   NAŠE PRODUKTY   l   POUŽITIE   l   VZORKOVNÍK   l   KONTAKT

Wichita s.r.o
IČO: 47377984
DIČ: 2023839928

Mob:
0944 191 034

E-mail:
krotiteliavody@yahoo.com

Copyright © 2016 krotiteliavody.com. Všetky práva vyhradené.

Naša spoločnosť WchiTA s.r.o  úzko spolupracuje a priamo zastupuje gréckeho výrobcu Maris Polymers, jedného z popredných európskych lídrov špecializujúcich sa na tekuté polyuretánové hydroizolačné produkty a na za studena vytvrdnuté polyuretánové živice. Produkty Maris Polymers sa úspešne používajú v stavebníctve, lodnom priemysle a na priemyselné aplikácie. Naša spoločnosť v spolupráci s výrobcom dokazuje technologický náskok tým, že ako jediná na našom trhu ponúka celý rad špeciálne vyvinutých novodobých riešení a radu osvedčených vysoko kvalitných certifikovaných produktov na mieru. Najväčšie zameranie máme v oblasti tekutých hydroizolacií, určených na všetky nové stavebné povrchy ako aj na rekonštrukciu starších.

TOPlist

POPIS VÝROBKU: je tekutá, vysoko stála, elastická, za studena použiteľná a za studena schnúca, jednozložková polyuretánová membrána, ktorá sa používa na dlhodobé vodotesnenie. Schne reakciou s podlahou a vlhkosťou vzduchu.

Použitie: Hydropizolácia: striech , balkónv a terás, mokrých plôch (pod dlaždicami) v kúpeľňiach, kuchyniach, na balkónoch,kvetináčov a nádob pre rastliny, atď., ochrana polyuretánovej penovej izolácie, hydroizolácia a ochrana betónových konštrukcií ako mostoviek, tunelov, atď.

Spotreba:
1,5 – 2,5 kg/m2 sa nanáša v dvoch alebo troch vrstvách.

Farebnosť: biela, červená, šedá (skladom), ostatné odtiene po dohode a min. odbere požadovaného odtieňu 1000 kg

MARISEAL 250

je tekutá, vysoko stála, elastická, za studena použiteľná a za studena schnúca, jednozložková polyuretánová membrána na vodnej báze, ktorá sa používa na dlhodobú hydroizoláciu. Skladá sa z pružných polyuretánových živíc, na vodnej báze , bez prídavku nižších akrylových živíc a ďalších prísad.Pri použití vytvorí hydrofóbnu, 100% vodotesnú, bezšvíkovú, polyuretánovú membránu bez spojov alebo netesnosti , ktoré chránia účinne a dlhodobo staré a nové podklad a je založený na inovatívnej PUD-Technology ™ spoločnosti MARIS POLYMERS.

Použitie:Hydroizolácia striech, balkónov a terás, mokrých plôch (pod dlaždicami) v kúpeľňiach, kuchyniach, na balkónoch, atď. , ochrana polyuretánovej penovej izolácie, hydroizolácia kvetináčov a nádob pre rastliny, hydroizolácia a ochrana betónových konštrukcií ako mostoviek, tunelov, atď.

Spotreba: 1,4 – 2 kg/m2 nanášaná v dvoch alebo troch vrstvách.

MARISEAL 250 AQUA

je transparentný, pevne elastický, jednozložkový, alifatický polyuretán s vysokým obsahom sušiny, na dlhodobú hydroizoláciu. Táto technológia je UV stabilná, odolná voči zmenám počasia, odolná voči kyselinám, aj po uplynutí dlhšej doby ostáva transparentná a pružná. MARITRANS MD® ochraňuje a izoluje minerálne povrchy pred prienikom vody, pred mrazom, smogom a kyslým dažďom. MARITRANS MD® izoluje poškodené sklenené povrchy a ochraňuje sklenené úlomky v prípade rozbitia. MARITRANS MD® používa jedinečný systém curingu (spúšťanie vlhkosti) a na rozdiel od ostatných podobných systémov nereaguje s vlhkosťou (tvrdnutie vlhkosťou) a nevytvára bubliny.

Použitie:
Hydroizolácia balkónov a terás, sklenených povrchov , transparentných umelých povrchov, keramických povrchov, kopúl a ochrana dreva.

Spotreba:0,8 – 1,2 kg/m² v jednej alebo dvoch vrstvách (podľa spôsobu aplikácie)

Farebnosť:transparentný/priehľadný

MARITRANS MD

POPIS VÝROBKU: je tekutá, rozpúšťadlá neobsahujúca, vysoko elastická, za studena nanášaná a za studena schnúca, 2- zložková polyuretánová membrána, ktorá sa používa na dlhodobé vodotesnenie a ochranu. Schne reakciou (priečnou väzbou) jej dvoch zložiek.

Použitie: Hydroizolácia: zásobovacích kanálov a potrubí s pitnou vodou, zásobovacích cisterien a nádrží s pitnou vodou, mokrých plôch (pod dlaždicami) v kúpeľniach, bazénoch, kuchyniach bez zápachu, atď.

Používa sa na vodotesnenie povrchov, ktoré sú v priamom kontakte s pitnou vodou. Používa sa tiež na vodotesnenie nedostatočne vetraných vlhkých miestností a vlhkých plôch (kúpeľne, kuchyne, atď. ), kde sa nanáša pod dlaždice, ak sa vyžaduje náter bez zápachu a bez rozpúšťadiel.Spotreba: 1,2 – 1,5 kg/m2 v troch vrstvách

Farebnosť: biela

Spotreba: 1,2 – 1,5 kg/m2 v troch vrstvách

MARISEAL 300

POPIS VÝROBKU: je nanášaná jednozložková ,tekutá , veľmi stála, elastická, za studená nanášaná a za studené sušená, na báze vody, polyuretánová membrána pre dlhodobú hydroizoláciu. Pri použití MARITHAN ® sa vytvorí hydrofóbna, 100% hydroizolácia, trvale elastická, bezšvová membrána bez spojov a možnosti presakovania, ktoré chránia staré a nové podklady efektívne a na dlhodobom základe a je založený na inovatívnej PUD -technológii spoločnosti MARIS POLYMERS.

Použitie: Hydroizolácia striech, balkónov a terás, palúb, mokrých podkladov (pod dlaždice), hydroizolácia a ochrana betónových konštrukcií, sadrokartónu a cementových dosiek, ochranná izolácia polyuretánovej peny.

Farebnosť: bledo šedá

Spotreba: 1 – 1,5 kg/m2 nanáša v dvoch až troch vrstvách.

MARITHAN

POPIS VÝROBKU: je saténovo – matný, transparentný, polopevný, jednozložkový, alifatický polyuretánový konečný náter, ktorý sa používa na zmatnenie MARITRANS MD® polyuretánových náterov. Je UV stály, nežltnúci, oderu vzdorný, odolný voči chemikáliám a zásadám. Povrchu dodáva saténovo matný vzhľad.

Použitie: Balkóny, terasy, strechy, sklo, sklo spevnené kovovým pletivom, steny zo sklených tehál, prírodné kamene, drevo.

Farebnosť: transparentný (priehľadný)

Spotreba: 150-300 gr/m² v jednej vrstve.

MARITRANS FINISH

POPIS VÝROBKU: je farebný, 1 -zložkový, chemicky odolný, oteru odolný, alifatický, tenko vrstvový náter, farebne stály a UV- stabilný , odolný voči chemikáliám, odolný voči zmenám počasia, môže byť aplikovaný na vonkajšie bazény.

Použitie: používa sa na betónové, cementové, maltové, pieskovo – cementové potery, atď., v exteriéri alebo interiéri, na ochranu : bazénov, fontán, rybníkov, vodných nádrží, vodných kanálov atď.

Farebnosť: bledo modrá farba

Spotreba: 0,150 kgr/m2 na 1 vrstvu. Aplikuje sa v 3 vrstvách.

MARIPOOL